Haberler

Game of Thrones yeni sezon ne zaman başlayacak?

Game of Thrones 7. sezon için hazırlıklar sürüyor. Dizinin tüm dünyada sıkı takipçileri var ve hemen hepsi, “Game of Thrones 7.sezon ne zaman başlayacak?” sorusuna yanıt arıyor. En çok izlenen TV dizilerinden biri olan GoT senaryosunun deşifre olması ile gündeme geldi.Game of Thrones 7.sezon senaryosu açığa çıkınca dizinin takipçileri bu durumun başlangıcı geciktirip geciktirmeyeceğini merak etmeye başladı. Game of Thrones 7. sezon için HBO kanalının onayını almayı başarırken, bir yandan da yeni sezon çekimlerine başlandı. Şu sıralar İspanya’nın Bask bölgesinde çekimler sürerken, GoT senaryosunun internetten paylaşılması dizi ekibinin morallerini bozdu. Peki Game of Thrones 7. sezon ne zaman başlayacak? Game of Thrones nun deşifre olması sorun yaratacak mı? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde…

Tüm dünyada en çok izlenen diziler arasında yer alan Game of Thrones 7. sezon için yayınlanacağı HBO kanalından onay almayı başardı. Dizinin bu kadar kolay şekilde onay almasında izlenme oranının çok yüksek olması şüphesiz çok etkili oldu. Dizi ekibi onayın alınmasının ardından Got 7.sezon için çalışmalara başladı. Şu anda Game of Thrones yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı netleşti. Önceki sezonların Nisan’da başlayan dizi bu sezona biraz daha geç başlayacak. GoT yeni sezon 1. bölümüyle 25 Haziran 2017 tarihinde HBO’da yayınlanacak.
Game of Thrones 7. sezon senaryosu sızdırıldı. Dizinin yeni sezon senaryosunun internet ortamından deşifre edilmesi ile bu sezon hikayenin nasıl ilerleyeceği de ortaya çıkmış oldu. Bu kötü sürpriz dizi ekibinin morallerini bozdu. Reddit adlı sosyal medyada bir kullanıcı GoT 7. sezonun tüm hikaye akışını paylaştı. Free Folk adlı kullanıcı yayımladığı içeriği kısa süre sonra kaldırsa da internet ortamında bu bilgi yayıldı. Olayın doğruluğunu gösteren tepki ise Missandei’yi canlandıran Nathalie Emmanuel’den geldi.

Twitter hesabından açıklama yapan başarılı oyuncu, “Yedinci sezonu herkes için mahvetme konusunda kararlı insanların olması büyük hayal kırıklığı.” ifadelerini kullandı.
Game of Thrones 7. sezon öncesinde setten ilk fotoğraflar da gelmeye başladı. Gelen fotoğraflarda Jon Snow’u Tyrion Lannister ile buluştuğu görülüyor. Dizinin yeni sezon çekimleri İspanya’nın Zumaia şehrinde sürüyor. Bask bölgesinde bulunan ve kayalık yapısıyla ünlü olan Itzurun plajında devam eden çekimlerin Barrika yakınındaki San Juan de Gaztelugatxe adacığında sürmesi bekleniyor.

Bu harika diziyi izlemek için Ayda sadece 19,99 TL ye Digiturk Filmin Yıldızı paketine üye olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir